Dane firmy

GRANITAN Grzegorz Biernacki Wojciech Zając S.C.

Warszawska  135

05-092 Łomianki

REGON: 145972268

NIP: 701-033-24-28

Adres do korespondencji: 

GRANITAN Grzegorz Biernacki Wojciech Zając S.C.

Warszawska  135

05-092 Łomianki

E-mail:

biuro@granitan.pl

Telefon:

tel. : +48 22 243-34-34

kom. + 48 512-966-879

Zlewozmywaki są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Wbrew pozorom nie odgrywają we wnętrzu tylko i wyłącznie roli użytkowej, ale także ozdobną, dekoracyjną. Wybór odpowiedniego zlewu powinien być kwestią dokładnie przemyślaną i zaplanowaną, gdyż produkt ten będzie towarzyszył Państwu na co dzień i służył przez wiele lat.

Wysokiej klasy zlewy granitowe. Doskonała jakość. Atrakcyjna kolorystyka

W odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, powstała nasza firma. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez wszystkie lata naszej działalności pozwoliło nam poznać potrzeby naszych Klientów, ich gusta i preferencje i wyjść im naprzeciw. Oferujemy Państwu wysokiej klasy, eleganckie zlewy kuchenne wykonane z najwyższej klasy granitu.Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty pochodzące od lubianych i cenionych na rynku producentów. Wszystkie nasze zlewozmywaki produkowane są w Polsce ze spełnieniem najwyższych standardów jakości. Na każdy nasz zlew dajemy Państwu 30 lat gwarancji producenta.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów proponujemy zlewy, które wyróżniają się dużą wytrzymałością na zarysowania i przebarwienia, a także odpornością na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur. Z dumą możemy przyznać, że każdy zlew granitowy, jaki znajduje się w naszym asortymencie posiada atest higieniczny, który świadczy o jego całkowitym bezpieczeństwie dla całej rodziny. Co więcej, każdy nasz produkt został przebadany w certyfikowanych laboratoriach i uzyskał akceptację zgodności z normą PN/EN 13310:2005.

Każdy ze zlewozmywaków możecie Państwo nabyć w kilku atrakcyjnych kolorach, dopasowanych do Państwa kuchni, jej aranżacji i stylu. Proponujemy zlewy w odcieniach jasnego i ciemnego beżu, eleganckiej i ponadczasowej czerni oraz pięknego jasnego grafitu. W swojej ofercie posiadamy najtrwalsze zlewozmywaki, największy z nich ma masę 22 kg.

Gwarantujemy doskonałą jakość, atrakcyjne ceny, a także miłą, profesjonalną obsługę i krótkie terminy realizacji zamówienia. W każdej chwili jesteśmy też do Państwa dyspozycji, służąc fachową radą i wsparciem przy wyborze odpowiedniego zlewozmywaku. Zapraszamy!

Salon wystawowy a także odbiór osobisty:

Znajduję się w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 135 gdzie można zobaczyć szeroki asortyment naszych produktów. W przypadku złożenia zamówienia przez internet możliwy odbiór osobisty w naszych salonie wystawowym.

Mapa dojazdu:

/p>